Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград- Волинської міської ради впродовж 05.08.2016-09.08.2016

9 Вересня 2016, 6:09

Впродовж тижня спеціалістами служби у справах дітей проводився прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, призначення опіки щодо дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків, надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав тощо. Відвідувачам надано відповідні консультації для подальшого вирішення долі дітей згідно вимог чинного законодавства.

З 10-ма батьками проведено профілактично – роз’яснювальні бесіди, під час яких наголошено про відповідальність згідно діючого законодавства за ухилення від виконання обов’язків щодо виховання та утримання дітей.

З метою перевірки стану утримання та виховання дітей, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів/піклувальників, службою у справах дітей 7  та 9 вересня   організовано і проведено  рейди «Діти в сім’ях», під час яких  обстежено умови проживання  9 -х дітей в 7 – х сім’ях.

Працівники служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради взяли участь  у 6-х судових засіданнях.

Особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли повноліття у 2016 року, підготовлено та направлено листи щодо необхідності звернення до Новоград-Волинського МЦ СССДМ з метою   їх подальшої соціальної підтримки.

Підготовлено і направлено до служби у справах дітей Житомирської ОДА  інформацію на лист Мінсоцполітики України від 08.09.15 №323/0/15-15/57 про влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, звіт про проведення профілактичних рейдів під час літніх канікул, інформацію про результати проведення І етапу Всеукраїнського заходу «Урок».          

Підготовлено проекти рішень виконавчого комітету «Про захист прав та законних інтересів дітей», «Про захист житлових і майнових прав дітей», «Про влаштування дітей», «Про затвердження висновків органу опіки і піклування», «Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини», «Про внесення змін до складу колегії служби у справах дітей», які будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету 14.09.2016 року.

Направлено відповіді і запити до установ, підприємств, організацій різних форм власності, а також відповіді на звернення громадян.

Cлужба  у справах дітей

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія