Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград – Волинської міської ради впродовж 15.08.16-19.08.16

19 Серпня 2016, 3:06

Впродовж тижня спеціалістами служби у справах дітей проводився прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, призначення опіки щодо дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків та надання висновків про доцільність позбавлення батьківських прав, взяття на облік потенційних опікунів,  піклувальників, припинення опіки у зв’язку зі станом здоров’я тощо. Відвідувачам надано відповідні консультації для подальшого вирішення долі дітей згідно вимог чинного законодавства.

З 15-ма батьками проведено профілактично – роз’яснювальні бесіди, під час яких наголошено про відповідальність згідно діючого законодавства за ухилення від виконання обов’язків щодо виховання та утримання дітей. Проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди з 7-ма неповнолітніми.

З метою перевірки стану утримання та виховання дітей, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів/піклувальників, службою у справах дітей 15, 16 та 17 серпня  організовано і проведено  рейди «Діти в сім’ях», під час яких  обстежено умови проживання  17 -х дітей в 10 – х сім’ях.

На виконання пункту 53 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 „Питання діяльності органів опіки і піклування, пов’язаної із захистом прав  дитини”, підготовлено висновки про стан виховання, навчання та утримання 2-х дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім’ях опікунів, піклувальників.

Працівники служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради взяли участь  у 3-х судових засіданнях.

Підготовлено і направлено до служби у справах дітей Житомирської ОДА  інформацію на лист Мінсоцполітики України від 08.09.15 №323/0/15-15/57 про влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Направлено відповіді і запити до установ, підприємств, організацій різних форм власності, а також відповіді на звернення громадян.

Cлужба  у справах дітей

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія