Інформація про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської міської ради з 03.01.17 по 06.01.17

6 Січня 2017, 5:12

Впродовж тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян з питань захисту житлових і майнових прав дітей, надано консультації щодо оформлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

Проведено моніторинг інформацій щодо нормативно-правових актів, які належать до компетенції служби у справах дітей.

З 20-ма батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо неналежного  виконання ними  батьківських обов’язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов’язків щодо виховання та утримання дітей.

Головний спеціаліст-юрисконсульт служби, Годун А.В., взяв участь у чотирьох судових засіданнях (4 справи кримінальні, в яких неповнолітні особи виступають в якості обвинувачених та потерпілих).  Захищаючи права та інтереси неповнолітніх дітей, підготовлено та направлено позов про позбавлення   батьків батьківських прав в Новоград-Волинський міськрайонний суд.

З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, запобігання їх загибелі від переохолодження службою спільно з Новоград-Волинським МЦ СССДМ 5 та 6 січня  організовано та проведено рейди «Діти в сім’ях», в ході яких обстежено умови проживання 25 дітей,  які проживають в 16 сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Спеціалістами сектору опіки, піклування та усиновлення служби  розроблено графіки складання висновків та звітів про стан утримання, навчання та виховання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях у 2017 році та графіки складання і перегляду індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Подано  щорічний звіт  за формою  1-ДБСТ  до Служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації.

Підготовлено проект рішення на засідання виконавчого комітету міської ради про захист прав та законних інтересів дітей, яким буде надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

06.01.17 спеціалісти служби у справах дітей забезпечили  участь  60-ти  дітей, які проживають в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у передріздвяній святковій виставі, яку організував Всеукраїнський благодійний фонд «Оазис життя».

Служба у справах дітей

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія