Інформація щодо розгляду питання про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

15 Серпня 2022, 14:18

12.08.2022 року відбулася робоча нарада щодо встановлення тарифів на комунальні послуги, що надають комунальні підприємства. Прийнято рішення про внесення на розгляд виконавчого комітету міської ради питання щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для комунального підприємства «Наталівська сільська рада».

Тариф для населення буде в розмірі 26,70 грн/куб.м (централізоване водопостачання) та 15,30 грн/куб.м (централізоване водовідведення).

Для населення нарахування буде здійснюватися через 10 днів після припинення чи скасування військового стану. А юридичні особи будуть сплачувати за отримані послуги згідно економічно обґрунтованого розрахунку.

Також опрацьовано звернення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» щодо нарахування юридичним особам усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення згідно економічно обґрунтованого тарифу.

Пропонується здійснювати нарахування з 1.09.2022 року за тарифом:

✅ 24,34 грн/куб.м – централізоване водопостачання;

✅ 35,10 грн куб.м – централізоване водовідведення

Остаточне рішення з цих питань прийме виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія