Інформація щодо стану поширення COVID-19 в Новоград-Волинській міській ТГ станом на 07.10.2021

7 Жовтня 2021, 14:12

Станом на 07.10.2021року серед жителів міської територіальної громади виявлено 51 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Станом на 7 жовтня отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів 225 особи з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.

Станом на 9:00 год. на 07.10.2021 року на стаціонарному лікуванні в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 105 пацієнтів. Із них 98 хворих на коронавірусну інфекцію, 7 з підозрою. Серед пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні 67 осіб знаходиться на кисневій підтримці та 3 пацієнти на апараті ШВЛ. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!  Серед хворих пацієнтів  – лише 8 вакцинованих, у яких перебіг захворювання не важкий.

Шановні мешканці нашої громади, бережіть себе та рідних, дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски, гігієни рук. При появі симптомів вчасно звертайтесь до свого сімейного лікаря!

В Україні триває п’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх бажаючих віком від 18 років. Пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям від 60 років та людям із супутніми захворюваннями. Це дасть змогу максимально захистити себе та своїх рідних від коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму Дельта. У нашій громаді щеплення від коронавірусної інфекції можна отримати на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою площа Лесі Українки, 9 (приміщення  міського Палацу культури), де працює Центр вакцинації населення (у будні та вихідні дні, з 9-00 до 14-00 год). Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.

Станом на  07.10.2021 року  медичними працівниками  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради проведено 28 755 щеплень проти COVID-19. 

 

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла БОРИШКЕВИЧ

 

Чат-бот Гаряча лінія