Інформація щодо стану поширення COVID-19 в Новоград-Волинській міській ТГ станом на 09.08.2021

9 Серпня 2021, 17:08

Протягом минулої доби серед жителів міської територіальної громади виявлено один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

Станом на 09 серпня отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів 23 особи з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.

Станом на 9:00 год. 09.08.2021 року на стаціонарному лікуванні в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 16 хворих на коронавірусну інфекцію, 2 підозри на коронавірус. Серед пацієнтів, які перебувають на лікуванні в стаціонарі 6 осіб знаходиться на кисневій підтримці та 1 особа на апараті ШВЛ.

Шановні мешканці нашої громади, бережіть себе та рідних, дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски, гігієни рук. При появі симптомів вчасно звертайтесь до свого сімейного лікаря!

В Україні триває  п’ятий етап вакцинації населення проти  COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх бажаючих віком від 18 років. Пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям від 60 років та людям із супутніми захворюваннями. Це дасть змогу максимально захистити себе та своїх рідних від  коронавірусної хвороби, зокрема від нового штаму Дельта. У нашій громаді щеплення від коронавірусної інфекції можна отримати на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою вул. Н. Оржевської, 13, де працює Центр вакцинації населення (у будні та вихідні дні, з 9-00 до 14-00год).  Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися  у свого сімейного лікаря.    

Станом на 09.08.2021 року  медичними працівниками  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради   проведено  16 665  щеплень проти COVID-19. 

 

Т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Людмила КОЧУК

 

Чат-бот Гаряча лінія