Інформація щодо стану поширення COVID-19 в Новоград-Волинській міській ТГ станом на 14.07.2021

14 Липня 2021, 17:43

Протягом минулої доби серед жителів міської територіальної громади не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Станом на 14 липня отримують лікування в амбулаторних умовах (вдома) під наглядом сімейних лікарів  20 осіб з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, в т. ч. одна дитина.

Станом на 9:00 год. 14.07.2021 року на стаціонарному лікуванні в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 7 хворих на коронавірусну інфекцію. Серед пацієнтів, які перебувають на лікуванні в стаціонарі, 3 осіб знаходяться на кисневій підтримці.

Шановні мешканці нашої громади, бережіть себе та рідних, дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки – дотримання дистанції, носіння маски, гігієни рук. При появі симптомів вчасно звертайтесь до свого сімейного лікаря!

Бажаючі вакцинуватися від COVID-19 можуть зареєструватися на порталі «Дія», через Національний контакт-центр Міністерства охорони здоров’я за телефоном 0 800 60 20 19, а також за допомогою мобільного додатку «Дія 2.0», та очікувати повідомлення про запрошення на вакцинацію.

З початку липня на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою вул. Н. Оржевської, 13, працює Центр вакцинації населення, де також можна отримати щеплення від коронавірусної інфекції у вихідні дні. Всю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.    

Станом на 12.07.2021 року медичними працівниками  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради   проведено  9997  щеплень проти COVID-19. 

 

Т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська

 

Чат-бот Гаряча лінія