Інформація щодо стану поширення COVID-19 в Новоград-Волинській МТГ станом на 24.01.2022

24 Січня 2022, 18:29

Протягом вихідних днів серед жителів міської територіальної громади  виявлено 422 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Станом на 24 січня отримують лікування в амбулаторних умовах під наглядом сімейних лікарів 1127 осіб з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.

Станом на 9:00 год. 24.01.2022 року на стаціонарному лікуванні в  КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 72 пацієнтів, з них 59 осіб з підтвердженою  коронавірусною інфекцією, 13 з підозрою. Серед пацієнтів, які перебувають на лікуванні в стаціонарі 32 особи знаходиться на кисневій підтримці, 5 пацієнти на апараті ШВЛ.

На території Новоград-Волинської ОТГ спостерігається складна епідеміологічна ситуація викликана коронавірусом, який отримав назву «Omicron». Особливість даного штаму:  швидко розповсюджується, має короткий  інкубаційний період. Серед найбільш його частих симптомів зустрічається нежить, закладеність носа, першіння в горлі, осиплість голосу. При появі будь яких схожих симптомів, варто звернутися до сімейного лікаря, варто уникати місця загального скупчення людей, дотримуватися режиму самоізоляції до отримання результатів тестування.

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих людей віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

Після ведення бустерної дози можна отримати новий COVID – сертифікат, який діятиме 270 діб з дати її введення.

Всю детальну інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.

Станом на 24.01.2022 року  медичними працівниками  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради проведено 58 340 щеплень проти COVID-19.

 

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Алла БОРИШКЕВИЧ

Чат-бот Гаряча лінія