Інформація щодо впровадження та виконання заходів по підготовці до безаварійного проходження осінньо-зимового періоду у Житомирській області

5 Липня 2017, 23:35

1. Про підготовку джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2017-2018 років.

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, інспекція Держенергонагляду у Житомирській області пропонує виконати наступні заходи:

–                     забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;

–                     привести схеми зовнішнього електропостачання споживачів до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

–                     укомплектувати енергетичні установки необхідним аварійним запасом матеріалів;

–                     підготувати машини та механізми до роботи в умовах низьких температур;

–                     провести ремонт обладнання електричних, теплових установок та мереж у необхідних обсягах;

–                     провести випробування та налагодження обладнання електричних та теплових установок і мереж;

–                     провести промивку трубопроводів теплових мереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання;

–                     розробити експлуатаційні режими роботи систем теплопостачання;

–                     перевірити пристрої релейного захисту та автоматики;

–                     перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж та інженерних об’єктів до вимог нормативної та проектної документації,

–                     провести протиаварійні тренування з персоналом, який експлуатує теплові установки та мережі;

–                     укомплектувати робочі місця оперативною та технічною документацією;

–                     забезпечити введення в дію протиаварійних заходів (у разі введення в дію графіків аварійних відключень та/або обмежень споживання електричної енергії та потужності), скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, надати до інспекції Держенергонагляду у Житомирській області у термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Житомирській області за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Старовільська, 2 стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

2. Про підготовку енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2017-2018 років.

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Житомирській області пропонує виконати наступні заходи:

–                     своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;

–                     провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;

–                      привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;

–                     виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;

–                     перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;

–                     перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;

–                     перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об’єктів та під’їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

–                     провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;

–                     укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;

–                     переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35 – 100(150) кВ,  у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в діо, просимо надати до інспекції Держенергонагляду у Житомирській області в термін до 14.07.2017.

Крім того, рекомендуємо, у разі потреби, звернутися до інспекції Держенергонагляду у Житомирській області за адресою: 10003, м. Житомир, вул. Старовільська, 2 стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

М.В. Куницький,

т.в.о. начальника інспекції з енергетичного нагляду

за режимами споживання електричної і теплової енергії

у Житомирській області інспекції Держенергонагляду у

центральному регіоні

 

Чат-бот Гаряча лінія