Інформація щодо забруднення р. Случ та р. Хомора

5 Травня 2016, 3:46

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації повідомляє, що проблема забруднення р. Случ та р. Хомора В межах Житомирської області знаходиться на постійному контролі управління та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.

За даними протоколів вимірювань показників складу та властивостей вод р.Хомора та р.Случ, проведених 14.03.2016 р. та 06.04.2016 р. відділом інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Житомирській області, встановлені значні перевищення нормативних значень окремих показників поверхневих вод, що регламентуються.

На підставі представлених – Державною екологічною інспекцією матеріалів перевірки екологічного стану р. Хомора та р. Случ управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації 12.04.2016 р. звернулось до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області для вжиття невідкладних заходів реагування щодо припинення скиду неочищених стічних вод ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика».

Департаментом екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» відправлена вимога від 13.04.2015 р. № 03/1-1656 щодо припинення порушень умов спеціального водокористування та суворого дотримання нормативів гранично допустимих скидів забруднюючих речовин у р. Хомора.

Крім цього управлінням екології було надіслано листи від 23.03.2016 р. за № 629/1-5/0, 08.04.2016р. за №666/1-5/0-1-194 до Державної екологічно до Мінприроди України з повідомленнями про ситуацію, яка склалася із забрудненням р. Случ та р. Хомора.

У випадку продовження скиду неочищених стічних вод у р. Хомора, яка є лівою притокою р. Случ неочищених стічних вод ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика» Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації разом з Державною екологічною інспекцією у Житомирській області щодо припинення екологічно-небезпечної діяльності підприємства.
 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія