Інформує відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради

3 Вересня 2021, 10:32

УВАГА!!!Прохання до водіїв звернути увагу на дотримання швидкісного режиму, особливо неподалік освітніх закладів та на пішохідних переходах неподалік від них.

Розпочався новий 2021 – 2022 навчальний рік. Діти після канікул повернулися за шкільні парти, а це означає, що серед пішоходів побільшало дітей.

В зв’язку з тим, що в місті проходить капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Героїв Майдану створилися незручності для пішоходів, так як тимчасово відсутній тротуар. Підрядна організація ТОВ ПБС веде роботи згідно графіку , укладено перший шар асфальту та ведуться роботи по облаштуванню тротуарів. Вибирається надлишок землі, розпочато укладку бордюрного каменю.

Шановні батьки, прохання з розумінням віднестися до тимчасових незручностей в зв’язку з ремонтом дороги , пояснити дітям правила дорожнього руху з акцентувавши увагу  поведінці на дорозі.

Безпека на дорозі – дуже важлива тема, яку необхідно обговорити з дитиною. Навіть якщо ви будете проводжати і зустрічати маленького пішохода зі школи, питання безпечного дорожнього руху повинен постійно бути під вашим пильним контролем.

По можливості передивіться маршрут по якому йдуть діти до школи  та оберіть більш безпечний.

Відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія