Інформує відділ благоустрою та екології УЖКГЕ міської ради

21 Липня 15:24

Повідомляємо, що протягом  2021-2022 років було проведено конкурси на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (еколога) відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології міської ради. В липні 2022 року прийнято головного спеціаліста (еколога).

Станом на сьогодні розпорядженням міського голови №183(о) від 19.07.2022 року утворено робочу групу щодо вивчення джерел забруднення річок Случ та Смолка з проведенням лабораторних досліджень та залученням представників: Новоград-Волинського управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинського міжрайонного відділу державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», Новоград-Волинської дільниці басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять, постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства екології та водних ресурсів. Також розробляється Програма Питна вода Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2026 роки, яка буде затверджена на сесії міської ради.

Прохання до небайдужих мешканців громади які виявили несанкціоновані скиди нечистот у річки повідомляти інспекцію благоустрою при управлінні житлово-комунального господарства та екології міської ради (тел.3-01-90) або відділ благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства та екології міської ради (тел. 3-54-46)

Роботи попереду дуже багато, тож продовжуємо робити все можливе для покращення екологічного стану річок громади. Кожен день, крок за кроком ми наближаємось до Перемоги.

 

Відділ благоустрою та екології УЖКГЕ міської ради

Чат-бот Гаряча лінія