Інформуємо учасників антитерористичної операції

1 Грудня 2016, 6:07

Для отримання реабілітаційних послуг з психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнює заяву.

До заяви додається:

– копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

– копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду. Орган соціального захисту населення: реєструє зазначені вище документи; узгоджує з реабілітаційною установою дату заїзду та видає отримувачу направлення на психологічну реабілітацію. Після отримання від органу соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну реабілітації), отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, указаний у направленні. Термін перебування у реабілітаційній установі становить 14 днів.       

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції продовжено договори з наступними реабілітаційними установами на 2016 рік:

ДочП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторію «Орізонт», вул. Гагаріна, 1-а, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.

ТОВ «Хирів-Рент-Інвест», вул. Добромильська,5, оф.1, м. Хирів, Львівська обл.

ТОВ «Міжрегіональний реабілітаційний центр», вул. Миколи Лебедєва, 14а, м. Київ.

ТОВ «Укрреабілітація», вул. Якуба Колоса, 21, оф. 23, м. Київ.

ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек», вул. Лісова,1, с. Заозерне, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

ДочП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок.

Учасники АТО мають право на безкоштовний проїзд до реабілітаційних установ для проходження курсу психологічної реабілітації.

Для відшкодування вартості проїзду до реабілітаційних установ та назад необхідно подати відривний корінець направлення на реабілітацію із зазначенням строків перебування в установі та оригінали проїзних документів

Завідувач сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення міської ради Боярський В.М.  Телефон для довідок: 2-03-04.

Управління праці та соціального

захисту населення міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія