Інтерактивна літературна програма «Леся Українка мовами світу» в рамках засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних та опікунських сімей, дитячих будинків сімейного типу

31 Березня 2023, 8:30
30 березня 2023 року в музеї родини Косачів-Драгоманових відбулась інтерактивна літературна програма «Леся Українка мовами світу» в рамках засідання клубу «Родоцвіт» для прийомних та опікунських сімей, дитячих будинків сімейного типу.
Гостей та учасників заходу радо вітала директорка музею Людмила Гамма, яка і була ведучою заходу.
Цього дня, у стінах музею, твори славетної землячки звучали англійською, німецькою, французькою, італійською, шведською, фінською, данською, польською, чеською, грузинською, арабською, і звичайно- мовою Лесі Українки – українською.
Юнаки та дівчата підготували та декламували чудові вірші поетеси та продемонстрували свою обізнаність у творчості Лесі Українки.
Тамара Ржондковська, наукова співробітниця музею родини Косачів-Драгоманових провела захоплюючу екскурсію залами музею, присутні оглянули інтер’єр та предмети побуту, які використовувалися сім’єю Косачів.
На завершення Олена Котова, директорка міського центру соціальних служб подякувала всім за пізнавальний і чудово проведений час.
Наближаємо перемогу разом!
Чат-бот Гаряча лінія