Із 3 серпня на Житомирщині встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

3 Серпня 2020, 8:32

Сьогодні, 31 липня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого було прийнято рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

 

встановити з 03 серпня 2020 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Житомирській області – у містах Житомир, Бердичів, Малин, Новоград-Волинський та у Любарському, Пулинському, Романівському, Черняхівському районах.

 

Жовта зона (+ обмеження зеленої), забороняється:

 

відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

 

Постанова Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 набуває чинності з 1 серпняВідповідно до документа, адаптивний карантин в Україні продовжений до 31 серпня 2020 року. Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

Пам’ятайте! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!  

 

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:  

 

 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

 

 – носіть захисну маску в громадських місцях;

 

 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

 

Нагадаємо, що у зв’язку з невідповідністю критеріїв оцінки епідемічної ситуації за показником динаміки зростання інфікування на Житомирщині посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Житомирська обласна

державна адміністрація

 

Чат-бот Гаряча лінія