Із 31 серпня місто Новоград-Волинський віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19

1 Вересня 2020, 17:22

Нагадуємо, що адаптивний карантин на території Новоград-Волинської міської ОТГ продовжено до 31 жовтня. На підставі оцінки епідемічних показників Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокольне рішення від 27 серпня 2020 року №26), місто Новоград-Волинський із 31 серпня віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Отож, на території міста діють заборони, які відповідають «зеленому» та «жовтому» рівнях:

– перебування у громадських будівлях та громадському транспорті без масок;

– перевезення пасажирів в кількості більшій, ніж кількість сидячих місць;

– проведення масових заходів з розрахунку більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

– проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

– проведення дискотек.

– робота розважальних закладів (нічних клубів).

– діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

– робота після 24 до 7 годин суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

 

Чат-бот Гаряча лінія