Із щирістю вдячні!

29 Лютого 2016, 6:00

23 лютого 2016 р. у великій залі Будинку Рад відбулася розширена нарада-звіт про діяльність освітянської галузі міста за участю міського голови В.Л. Весельського, заступника голови О.В. Гвозденко, секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника начальника управління освіти і науки ОДА О.Г. Липовецької, начальника відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти С.О.Теребіж, голови постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту В.Г. Федорчука, начальника фінансового управління міської ради І.К.Ящук, голів постійних депутатських комісій міської ради, представників громадськості, голів батьківських комітетів навчальних закладів міста, завідувачів ДНЗ та директорів ЗНЗ, ПНЗ та ВНЗ, представників підрозділів галузі, усіх тих, хто не байдужий до розвитку та процвітання освітньої галузі в місті та за його межами.

Начальник правління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради висловлює слова вдячності спеціалістам управління освіти, працівникам інформаційно-методичного центру за сумлінну роботу у підготовці до розширеної наради; Рошці Ю.А., директору НВК, за яскравий виступ, в якому вкотре підкреслена роль освіти, вчителя в розвитку та становленні людини, громадянина, країни; Лесик В.В., завідувачці ДНЗ №1, за копітку та наполегливу працю в напрямку впровадження наукового потенціалу (співпрацю з НАПН України) в дошкільну освіту міста.

Слова особливої вдячності за підтримку, розуміння і допомогу у розвитку галузі освіти  висловлюються міському голові В.Л. Весельському, який лише за 100 днів своєї каденції скоординував діяльність виконавчого комітету міської ради в русло сприяння та розвитку освітньої галузі міста (введення в штатні  розписи ДНЗ 3,5 посад дієтсестер, розроблено  управлінням  освіти і науки і затверджено  міською радою Програму часткового відшкодування витрат на  перевезення  учнів  1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів  на 2016-2018  роки, виділено  у 2016  році   з міського бюджету кошти  на  забезпечення безкоштовним  харчуванням  учнів  1-4  класів  ЗНЗ та  дітей  батьки, яких були  учасниками  АТО,  та  дітей, які  є   внутрішньо переміщеними особами з   Донецької, Луганської областей  та  Криму, та багато іншого, досить важливого для освітянської галузі), за  активну участь міського голови у проведенні наради: –  12 пропозицій та ухвалення рішення щодо поліпшення роботи галузі освіти міста  в наступні роки – кадровий потенціал (додаткове введення у штати ДНЗ міста посад психологів, логопедів та дефектологів), виплату стипендій міського голови обдарованим учням ЗНЗ міста, поліпшення матеріальної бази в навчальних закладах міста, забезпечення медичної діагностики дитячих, учнівських, педагогічних колективів міста тощо. І це не просто обіцянки  – це реальні дії! Слова подяки за підтримку та схвальні відгуки роботи освітянської галузі УОН висловлює О.В. Гвозденко, заступнику міського голови та О.Г. Липовецькій, заступнику начальника обласного УОН ОДА, безпосереднім координаторам діяльності галузі, які озвучили наявність високих показників в освітній галузі міста та потенціалу працювати та вдосконалюватись.
 

О.В. Ільяхова

Начальник управління освіти  і науки

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія