Із засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС (COVID-19)

15 Липня 2020, 17:04

На позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке у дистанційному режимі відбулося 15 липня, розглянули питання щодо запобігання поширенню на території Новоград-Волинської міської ОТГ коронавірусної інфекції COVID-19.

Відтак, відповідно до прийнятого рішення на період карантину заборонено:

– Діяльність закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури.

– Роботу після 23.00 та до 7.00 години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

– Проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім проведення кінопоказів та заходів закладами культури, за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

За дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів під час карантину у громадському транспорті, закладах громадського харчування, розважальних закладах та закладах культури і надалі будуть здійснюватися заходи з державного санітарно-епідемічного нагляду.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія