Із засідання штабу (COVID-19)

15 Травня 2020, 17:18

15 травня керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, перший заступник міського голови Сергій Колотов провів чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19.

Під час засідання головуючий наголосив на тимчасових рекомендаціях щодо організації протиепідемічних заходів, які затверджені на період карантину у постановах Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка:
– при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях: https://bit.ly/2WHGFqB;
– при торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами: https://bit.ly/2SM2Zyg;
– при роботі закладів громадського харчування: https://bit.ly/2WKgAaJ;
– в перукарнях та салонах краси: https://bit.ly/3fxJbsc.
Ці рекомендації будуть доведені до відома суб’єктів господарювання.

Сергій Колотов повідомив, що 13 травня відбулася зустріч з підприємцями кооперативного ринку «Урожай», яким було роз’яснено, що з 1 травня рішенням штабу надано дозвіл на відновлення діяльності продуктових ринків на території Новоград-Волинської міської ОТГ за умов дотримання встановлених санітарних та протиепідемічних вимог. З 11 травня дозволено реалізовувати непромислову групу товарів.

Крім того, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації наголосив, що до 22 травня на території міської ОТГ заборонено торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами суб’єктам господарювання з інших областей.

Також заборонено неконтрольовану (стихійну) торгівлю на прилеглій до ринків територій. Зокрема, на вулиці Юрія Глухова поблизу прилеглої території кооперативного ринку “Урожай” та на вулиці Шолом-Алейхема біля ринку „Привоз“ ТОВ „Тандем“. На вулиці Юрія Яновського торгівля дозволена.

Про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 проінформував головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис, зазначивши, що на стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні для дорослих із захворюванням на дану недугу продовжують перебувати дві жінки з с. Івашківка та с. Гульськ, їх стан середньої важкості.

Крім того, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії 25-ту добу на апараті штучної вентиляції легень перебуває 66-річна жителька міста. Пацієнтка частково дихає самостійно та наразі лікується як соматична хвора. Працівники даного відділення, які у зв’язку з наданням медичної допомоги пацієнтці у важкому стані проживали на 5-у поверсі лікувального корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО», наразі працюють у штатному режимі.

Василь Борис зазначив, що проведено преміювання медичних працівників, які працювали та працюють із хворими на коронавірус пацієнтами.

Крім того, під час засідання штабу, у зв’язку з послабленням карантину та відкриттям торгівельних об’єктів, було вирішено оновити графік руху громадського транспорту. Відтак, з 17 травня дозволено рух автобусів з 10:00 до 16:00 год. (Посилання на графік: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2632825290378505&id=1723574121303631&__tn__=-R).

Також вирішено відновити діяльність бібліотек та підтримано звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти в умовах послаблення карантину.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія