Із засідання штабу (COVID-19)

10 Липня 2020, 16:10

Питання щодо стану захворюваності на коронавірус, забезпечення охорони громадського порядку та здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території міської ОТГ в період карантину розглянули на черговому засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, яке провів перший заступник міського голови Сергій Колотов.

Відтак, із початку карантину, станом на 10 липня, в місті лабораторно підтверджено 26 випадків захворювання на COVID-19 та в районі – 13. Як зазначив начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, з них одужало 20 пацієнтів: 12 з міста та 8 з району. На стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» перебуває 8 осіб: 2 жителі міста, 4 – Новоград-Волинського району та 2 жителі Баранівського району.

Начальник Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Коваль доповів, що в період з 03 по 09 липня фахівцями районного управління спільно з працівниками поліції із залученням місцевих ЗМІ проведено 17 позапланових обстежень щодо дотримання санітарних вимог та протиепідемічних заходів, виявлені порушення в трьох закладах громадського харчування. За результатами обстежень власники закладів притягнуті до адміністративної відповідальності, надані три приписи про усунення виявлених порушень. В складі мобільної групи комісійно обстежено 22 об’єкти різних форм власності, виявлено порушення на одному об’єкті, власнику направлений лист з рекомендаціями по дотриманню карантинних заходів.

Також було проінформовано про забезпечення охорони громадського порядку Новоград-Волинським відділом поліції та про здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів мобільною групою з питань запобігання занесенню і поширенню COVІD-19 серед населення міської ОТГ за напрямком контролю за роботою закладів торгівлі, громадського харчування, сфери побуту, тощо.

Крім того, відповідно до звернень жителів міста щодо відновлення надання послуг для населення дільницею «Лазня» комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», які озвучила в.о. міського голови Оксана Гвозденко, дане питання вирішено із заслуховуванням відповідних служб розглянути на черговому засіданні штабу, яке заплановано провести 17 липня. Нагадаємо, що наразі роботу «Лазні» призупинено до закінчення дії адаптивного карантину (31 липня).

Шановні жителі Новоград-Волинської міської ОТГ! Послаблення карантину – це не його скасування! Нагадуємо, аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки; носіть захисну маску в громадських місцях; уникайте великого скупчення людей; дотримуйтеся соціальної дистанції.

Оксана Талько, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія