Із засідання штабу (COVID-19)

17 Липня 2020, 16:20

17 липня відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, яке за участі в.о. міського голови Оксани Гвозденко та заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук провів перший заступник міського голови Сергій Колотов.

Відтак, розглянули питання щодо стану захворюваності на коронавірус. З початку карантину серед жителів міста лабораторно підтверджено 27 випадків захворювання на коронавірус (одужало 22 осіб) та 14 випадків серед жителів району (одужало 8 осіб). На стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні для дорослих КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» залишаються 8 хворих на коронавірусну інфекцію, з них 1 – жителька міста, 5 – жителів Новоград-Волинського району, 2 – жителів Баранівського району.

Також були підтриманні рішення, прийняті з урахуванням вимог постанов Кабінету Міністрів України на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке у дистанційному режимі відбулося 15 липня. А саме, щодо заборони на період карантину:

– діяльності закладів культури з наповненістю понад 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;

– проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім проведення кінопоказів та заходів закладами культури, за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

– роботи після 23.00 та до 07.00 години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

На засіданні штабу звернулися місцеві підприємці щодо вирішення питання надання дозволу розважальним закладам (нічним клубам) працювати у нічний час із зобов’язанням виконувати всі протиепідемічні заходи. Відповідний лис-звернення буде направлено до регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також на звернення жителів міста було проінформовано щодо можливості відновлення надання послуг для населення дільницею «Лазня» комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго». Відтак, за повідомленням керівництва комунального підприємства така можливість ймовірна не раніше 1 вересня, що пов’язано в тому числі із встановленими лімітами на споживання природного газу. Нагадаємо, що наразі роботу лазні призупинено до закінчення дії адаптивного карантину (31 липня).

Шановні жителі Новоград-Волинської міської ОТГ! Послаблення карантину – не його скасування! Нагадуємо, аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки; носіть захисну маску в громадських місцях; уникайте великого скупчення людей; дотримуйтеся соціальної дистанції.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія