Із завзяттям до успіху, всупереч лиху – про підсумки роботи галузі сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

24 Січня 2023, 10:12

Т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради Анастасія Нєпша 23 січня 2023 року під час прямого ефіру в мережі Facebook розповіла про роботу управління в цілому та за підсумками 2022 року.

🟪 В ході трансляції т.в.о начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради відзначила значну підтримку сфери фізичної культури та спорту депутатами міської ради. Протягом року з міського бюджету було виділено кошти на оплату відряджень для участі в обласних змаганнях спортсменам дитячо-юнацької спортивної школи, дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, міських громадських спортивних федерацій та клубів. Також було виділено кошти на виплату стипендій перспективним та обдарованим спортсменам для стимулювання їх за високі досягнення у спорті. Кращі спортсмени громади за 2022 рік були відзначені під час щорічного заходу «Спортивний Олімп» та одержали сертифікати на отримання фінансового стимулювання.
🟪 Фінасову підтримку з місцевого бюджету також отримували міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дитячо-юнацька спортивна школа ім. В.П. Єрмакова. Ці кошти були спрямовані на проведення заходів для жителів громади, придбання спортивного інвентарю, обладнання для ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова, оплату відряджень її вихованців для участі в обласних змаганнях, утримання міського стадіону «Авангард». Зокрема, встановлено професійні футбольні ворота з сертифікацією ФІФА, що дозволило нам приймати чемпіонати України з футболу ІІ ліги.
🟪 Анастасія Нєпша зауважила, що наразі в дитячо-юнацькій спортивній школі працює 14 відділень з видів спорту: баскетбол, боротьба греко-римська, боротьба вільна, бокс, важка атлетика, волейбол, волейбол пляжний, жіночий футбол, карате, карате для осіб з інвалідністю (група ФРП), кікбоксинг, пара-армрестлінг, теніс настільний, шахи, шашки, де займається 433 вихованці. Зважаючи на карантинні обмеження та воєнний стан в ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова було організовано дистанційні тренування, вводилась змішана форма навчання, проводилась виховна, інформаційна та методична робота з вихованцями за допомогою сучасних засобів комунікації. Протягом 2022 року вихованці ДЮСШ імені В.П.Єрмакова прийняли участь у 41 змаганні міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів.
🟪 Оздоровлення та відпочинок дітей відбувся частково. У зв’язку з повномасштабним вторгненням, влітку 2022 року пришкільні табори не працювали. За кошти державного бюджету було оздоровлено 6 дітей різних категорій в «Міжнародному дитячому центрі «Артек» (с.Березники). За кошти інших джерел діти учасників бойових дій були направлені до Італії (5 дітей) та до Хорватії (4 дитини).
🟪 Анастасія Нєпша зосередила увагу глядачів на тому, що у Звягельській міській територіальній громаді успішно втілюється сімейна політика. Управлінням та його підрозділами постійно проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, майстер-класи, квести, ігрові програми, онлайн-бесіди, години спілкування приурочені тематиці соціальної політики.
🟪 В громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
🟪 Також пані Анастасія відзначила роботу міського Молодіжного центру, який протягом 2022 року тісно співпрацював із військовослужбовцями, учасниками АТО/ООС, молодіжними громадськими організаціями. Молодіжний центр спільно з Молодіжною радою організували та провели 30 заходів в сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді: акції, квести, форуми, круглі столи, екскурсії, благодійні акції по збору коштів захисникам, покази фільмів, тощо.
🟪 У 2022 році багато уваги приділялося питанню підтримки волонтерства в громаді. Було прийнято програму розвитку волонтерства, метою якої є створення сприятливих умов для розвитку волонтерської діяльності в територіальній громаді. Одним із заходів на виконання програми було проведення вперше в громаді Форуму волонтерів, за участі представників міжнародної організації «Рада Європи». 💙💛
Т.в.о начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Анастасія Нєпша висловила вдячність депутатам Звягельської міської ради за підтримку та розвиток спорту, молодіжної та сімейної політики в громаді, подякувала підпорядкованим установам та структурним підрозділам міської ради за тісну співпрацю, молоді за активну участь у житті громади, волонтерам за небайдужість та щире українське серце, відзначила старання тренерів, батьків, спортсменів, які попри усі перешкоди прославляли та продовжують прославляти нашу країну на Європейському та світовому рівнях.
На запитання дописувачів, які надійшли після завершення трансляції, пані Анастасія надала вичерпні письмові відповіді в коментарях.
Чат-бот Гаряча лінія