Кадрові зміни: призначено начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради

4 Серпня 2016, 3:18

Розпорядженням міського голови від 4 серпня  2016 року № 214 (к) переведено Ващук Тетяну Володимирівну з посади заступника начальника управління освіти і науки міської ради на посаду начальника управління освіти і науки міської ради, як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір на зазначену посаду.

Довідково:

Ващук Тетяна Володимирівна народилася 5 вересня 1967 року у місті Новограді-Волинському.

У 1984 році закінчила із золотою медаллю  середню школу №2 і у тому ж році вступила до Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка на фізико-математичний факультет. Після закінчення інституту була прийнята на посаду вчителя математики у Красилівську середню школу, де працювала із серпня 1989 року по вересень 2000 року.

З вересня 2000 року прийнята на посаду вчителя математики у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2.  З травня 2002 року переведена на посаду заступника директора  з навчально-виховної роботи з виконанням обов’язків  учителя математики у цій же школі. Також виконувала обов’язки керівника міського методичного об’єднання  заступників директорів з навчально-виховної роботи.

З 25 жовтня 2005 року і по 04 серпня 2016 року обіймала посаду заступника начальника управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради. За роки роботи була нагороджена грамотами управління освіти і науки міської ради, обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, тощо.  Була ініціатором та розробником міської  Програми розвитку  освіти  міста на 2011-2015 роки,  міської  Програми розвитку  освіти  міста на 2016-2020 роки, Програми «Обдаровані діти», запровадження рейтингової оцінки навчальних закладів міста, регламенту роботи управління освіти і науки міської ради, розроблення та впровадження нових форм управлінської діяльності, зокрема, тематичних днів управління в навчальних закладах міста, контрольних діалогів з адміністраціями навчальних закладів, співбесід, тощо.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія