Кафедра іноземної філології Ліцею №4 м. Новограда- Волинського привітала всіх здобувачів освіти з Днем Європи

15 Травня 2021, 13:57

Напередодні відзначення Дня Європи в Україні, кафедра іноземної філології Ліцею №4 міста Новограда- Волинського мала чудову нагоду привітати всіх здобувачів освіти з прийдешнім святом!

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури, підвищення мотивації до вивчення англійської та німецької мов вчителями були організовані пізнавальні та цікаві активності.

Здобувачі освіти 1-4 класів вирушили у відео- круїз “Hello Europe”, взяли участь у створенні прапору Євросоюзу, познайомилися з визначними місцями країн та їх символікою. Інформаційний відеококтейль «Парад країн Європи» отримали здобувачі освіти 5- 6 класів. Діти знайомились з історією ЄС, життям людей європейських країн, їх культурою та мовою, здобували перемоги у пізнавальних вікторинах та квізах. Інформаційний дайджест «Короткі відомості про ЄС» та перегляд відеофільму «Тур столицями Європи» запам’ятаються здобувачам освіти 7-9 класів. Іншомовні посиденьки «Україна- європейська країна» та “До Європи на вихідні” вчителі влаштували для здобувачів освіти 10-11 класів, де діти з радістю відчули себе власниками туристичних агенцій і агітували відвідати певну країну, а також вкотре засвідчили своє прагнення стати частиною євроспільноти.

Ліцеїсти згадали, яку ціну заплатив український народ за свій європейський вибір та чому потрібно прагнути стати справжнім європейцем, адже це – шлях до добробуту країни та її громадян.

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!

 

Ліцей №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області

 

Чат-бот Гаряча лінія