Керівництво громади привітало працівників Школи мистецтв та представників галузі культури з нагоди Дня працівників освіти

30 Вересня 2022, 11:04

Традиційно, в першу неділю жовтня, українське суспільство відзначає День працівників освіти. Педагоги галузі культури ведуть дорослих і дітей у світ прекрасного, а також відіграють головну роль у збереженні духовної спадщини. Працювати у сфері культури та мистецтва – це особливо. Адже, це означає дарувати людям радість, наповнювати їх душі світлими почуттями, відкривати нові таланти, навчати дітей розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу.

Під час зустрічі лунали щирі слова вітань від секретаря міської ради Оксани Гвозденко, заступника міського голови Наталії Борис та начальника управління культури і туризму міської ради Олександра Широкопояса.

«У центрі вашої професійної діяльності – діти, в яких вкладаєте душу, допомагаючи їм розвиватись, здобувати нові знання та розкривати талант. Дякую вам за виховання українців, патріотів рідної держави, яку в майбутньому їм відбудовувати. Депутатський корпус Новоград- Волинської міської ради завжди буде підтримувати галузь культури. Зокрема, на двадцятій сесій міської ради, було затверджено рішення про фінансове стимулювання в галузі культури і мистецтва з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, молоді та їх наставників, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти. Тому сьогодні буде надзвичайно приємно вручити грошові сертифікати нашим найкращим!»,- звернулась до усіх присутніх секретар міської ради Оксана Гвозденко.

Під час заходу було вручено 103 сертифікати на загальну суму – 200 тис. грн. Вітаємо наших талановитих містян, нехай здійснюються всі мрії та реалізуються плани.

 

Чат-бот Гаряча лінія