Керівництво громади відвідали підрозділ ТРО в місцях їх тимчасової дислокації

19 Травня 2022, 11:07

18 травня міський голова Микола Боровець разом із заступником міського голови Віталієм Якубовим та командиром добровольчого формування «Звягель» Олександром Кармазіним перебували з робочою поїздкою в місцях тимчасової дислокації та виконання бойових завдань підрозділом територіальної  оборони.

Ознайомилися з особливостями виконання бойових завдань, проблемними питаннями забезпечення, побутовими умовами. Проведено зустріч з особовим складом військового підрозділу.

За результатами зустрічі керівництво громади та командування військової частини напрацювали перелік важливих питань, які потребують подальшої взаємодії територіальної громади з військовими тероборони. Як зазначив очільник громади, для їх вирішення залучатимуться всі можливі шляхи та ресурси, зокрема шляхом виділення коштів з місцевого бюджету, залучення шефської допомоги місцевих підприємців, благодійників.

Зазначалося, що бойовий дух військовослужбовців територіальної оборони  на високому рівні, воїни виконують покладені на них державою завдання і  надалі готові боронити нашу країну. Міський голова  подякував воїнам за достойну службу та патріотизм.

 

Чат-бот Гаряча лінія