Керівництво громади зустрілося з представниками галузі легкої промисловості

10 Червня 2022, 18:17

Напередодні Дня працівників легкої промисловості, яке відзначається щорічно у другу неділю червня, керівництво громади зустрілося з представниками галузі легкої промисловості.

Міський голова Микола Боровець подякував керівникам та працівникам галузі легкої промисловості за плідну співпрацю на благо громади, підтримку Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб, а також побажав подальших професійних перемог, добробуту, злагоди, достатку, миру й Божого благословення. Також очільник громади вручив представникам галузі пам’ятні подарунки, які виготовили вихованці Школи мистецтв.

До привітання також долучилися заступниця міського голови Ірина Гудзь та голова наглядової ради ПрАТ «ВКФ «Леся» Микола Сиченко, які зазначили, що легка промисловість –це одна з найважливіших і соціально значущих галузей міського господарства, яка попри складні обставини продовжує невпинно працювати на благо нашої країни.

У Новоград-Волинській МТГ легка промисловість представлена двома підприємствами основного кола:

– ПрАТ «ВКФ «Леся», голова наглядової ради Микола Сиченко. Фабрика LESYA – це сучасний швейно-виробничий комплекс, яка спеціалізована на пошитті чоловічих та жіночих штанів преміальної якості в casual-стилі. Найважливіші принципи компанії: бути сучасними, впроваджувати новітні технології, працювати чітко та системно, враховувати індивідуальні потреби замовника, забезпечувати преміальну якість, постійно удосконалювати результати роботи.

– Виробнича дільниця ТОВ «Реді Гармент Технолоджі Україна», директор Денис Трофимов. Виробнича дільниця ТОВ «Реді Гармент Технолоджі Україна» є одним з українських підприємств відомої європейської компанії Dr. BockIndustries AG з виробництва чоловічих штанів та обробці готових виробів з текстилю.

Також галузь легкої промисловості громади на зустрічі представляли фізичні особи-підприємці:

Швейний цех, Вадим та Ірина Коншевець. Швейний цех має сучасне професійне технологічне обладнання, кваліфікаційний колектив. Робітники швейного цеху мають багаторічний досвід роботи і гарантують якість продукції та надання послуг.

Ательє «Фурор», Тетяна Павлюк. Цех з виробництва та пошиття одягу, обладнаний професійними машинами. Співробітники – фахівці із великим досвідом роботи на виробництві. Основними цілями з пошиття є: якість, швидкість та задоволені клієнти.

Ательє «Силует», Микола Мартинюк. Швейний цех постійно працює над підвищенням якості послуг для населення та обслуговування, а також збільшенням об’єму послуг.

Ведуча Світлана Смолковська.

Разом – ми сила!

Чат-бот Гаряча лінія