Керівництво громади зустрілось із керівниками та представниками промислових підприємств громади

20 Травня 2022, 16:31

19 травня міський голова Микола Боровець провів зустріч з керівниками та представниками промислових підприємств, що діють в Новоград-Волинській міській ТГ, під час якої розглянули проблемні питання діяльності підприємств у період дії воєнного стану. Участь у зустрічі взяли заступник міського голови Ірина Гудзь, начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна та директор Новоград-Волинського міського центру зайнятості Віктор Сербін.

Одним із основних питань, яке обговорювалося – це кадрове забезпечення промислових підприємств. Зазначалося, що в умовах воєнного стану критично важливим є забезпечення належного та безперервного функціонування діяльності суб’єктів господарювання. У надзвичайно складний для держави час економіка повинна працювати у посиленому режимі.

На сьогодні підприємства потребують кадрів та запрошують на роботу внутрішньо переміщених осіб.

ПрАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин»:

слюсар-ремонтник – 1;

– електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування – 1;

– токар – 2;

– технік-технолог (механіка) – 1;

– свердлувальник – 1;

– інженер конструктор – 1;

– контролер (у відділ якості) – 1;

– слюсар-електрик з ремонту електроустаткування – 0,75;

– електромонтер з експлуатації розподільних мереж – 0,25;

– оператор верстатів з програмним керуванням – 1.

ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод»:

– слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, кваліфікований робітник – 1;

– оператор лінії у виробництві харчової продукції (велике фізичне навантаження при виконанні робіт), кваліфікований робітник –2.

ТОВ «Нові ласощі Житомир»:

– сортувальник – 20;

– підсобний працівник – 20.

ПрАТ «ВКФ «Леся»:

швачка – 20.

Для консультацій можна звертатись до відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради (вул. Шевченка, 16, каб.11) або до Новоград-Волинського міського центру зайнятості (вул. Замкова, 7).

Міський голова Микола Боровець зазначив, що всі підприємства громади не лише сплачують податки та надають робочі місця, а й кожне з них активно долучається до підтримки Збройних Сил України та добровольчих формувань. Очільник громади висловив щирі слова вдячності за благодійну допомогу, яку підприємства надають та продовжують надавати з перших днів війни, тим самим наближаючи нашу Перемогу.

Чат-бот Гаряча лінія