Керівництво Новоград-Волинської міської ради взяло участь у другому пленарному засіданні другої (позачергової) сесії Новоград-Волинської районної ради 7 скликання

3 Лютого 2016, 0:27

3 лютого 2016 року міський голова Віктор Весельський разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко, першим заступником, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради взяли участь у другому пленарному засіданні другої (позачергової) сесії Новоград-Волинської районної ради 7 скликання.

На початку засідання міський голова Віктор Весельський урочисто привітав голову Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимира Михнюка з нагоди ювілею від дня народження, який Володимир Володимирович відсвяткував напередодні.

У привітальному листі зазначено: „Шановний Володимире Володимировичу! Від імені Новоград-Волинської міської громади, міської влади та себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди Вашого ювілею!

Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у розбудову Новоград-Волинського краю. Свій талант і досвід керівника, високопрофесійні знання Ви віддаєте справі розвитку Новоград-Волинщини.

В цей день бажаю Вам назавжди зберігати молодість в душі, життєлюбність, енергію та примножити список добрих справ і дій в ім’я нашого рідного краю.

Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість та бажання досягати нових висот, доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу.

Міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди Вам та Вашій родині!“

Крім того, під час засідання Віктор Леонідович виступив перед присутніми з промовою щодо питання співфінансування з міського і районного бюджетів об’єктів спільного користування, а також наголосив на важливості передбачити в районному бюджеті кошти для навчання студентів Новоград-Волинського району у навчальному закладі „Новоград-Волинське вище професійне училище“, будівництва  хірургічного корпусу міськрай ТМО та забезпечення у повному обсязі видатків на утримання об’єктів, якими користується міське та сільське населення.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія