Керівництво Звягельської громади привітали з професійним святом військовослужбовців підрозділів місцевого гарнізону на місцях виконання ними бойових завдань  

7 Грудня 2022, 11:33

В День Збройних Сил України  міський голова Микола Боровець та заступник міського голови Віталій Якубов завітали з почесною місією – привітати з професійним святом та висловити слова щирої вдячності від імені громади – до військових підрозділів місцевого гарнізону на місця виконання ними бойових завдань.

Нині звягельські військовослужбовці захищають Батьківщину на різних напрямках фронту, в тому числі й на найгарячіших. До окремих підрозділів добиралися за допомогою понтонного мосту.

За заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності та у зміцненні обороноздатності та безпеки України, Микола Боровець вручив  відзнаку Звягельської міської територіальної громади – орден «Звягельська доблесть», військовослужбовцям, які виявили особисту мужність і відвагу при захисті Вітчизни.  Також в подарунок від громади були передані численні подарунки, зібрані в рамках загальноміської благодійної акції. Серед них найзворушливіші – обереги та малюнки, створені руками дітей.

Віримо у Збройні Сили України!

Переможного миру нашій Україні!

Чат-бот Гаряча лінія