Керівник Новоград-Волинського районного відділу поліції провів робочу зустріч із головами ОСББ

23 Лютого 2021, 8:22

22 лютого керівник Новоград-Волинського районного відділу поліції провів робочу зустріч із головами ОСББ.

Метою зустрічі було вирішення питання щодо встановлення камер відеоспостереження на під’їздах багатоповерхових будинків.

«Встановлення камер відеоспостереження дозволить максимально підвищити безпеку на вулицях міста, здійснювати моніторинг ситуації і контроль у дворах багатоповерхових будинків, під’їздах і ліфтах, а також ефективно боротися з кримінальними загрозами. Встановлення відеокамер на подвір’ї будинків сприяє зменшенню злочинності в місті та допомагає поліцейським швидше встановити особу правопорушника» – зазначив начальник Новоград-Волинського районного відділу поліції Андрій Гнатенко.

Правоохоронці звернулися до голів ОСББ із проханням вишукати можливість встановити на під’їздах багатоповерхових будинків камери відеоспостереження, так як цей захід дасть можливість почувати себе більш захищеними мешканцям будинків, сприятиме збереженню майна та попередить його пошкодження.

Тож результатом зустрічі стане винесення озвученої поліцейськими пропозиції на розгляд мешканців конкретних об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

 

Чат-бот Гаряча лінія