Керівники соціальних служб взяли участь у дводенному семінарі з методології наставництва

15 Вересня 2017, 14:35

12-13 вересня 2017 року директор Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антоніна Лапинська спільно з начальником служби у справах дітей Тетяною Бучинською взяли участь у дводенному семінарі з методології наставництва, який організувала ГО «ОДНА НАДІЯ», м.Київ. 

З вітальним словом до присутніх звернувся координатор проекту наставництва пан Андрій, який повідомив про мету та завдання даного навчання. Навчання було розділене на 3 сесії. 

Сесія1.Загальна методологія наставництва згідно Закону та Положень. Маршрутні листи та процедура впровадження. Експертні рекомендації та робота в групах.

Сесія 2. Вправа «Портрет наставник». Вправа «План взаємодії».

Сесія 3.Нова структура, можливості та ресурси проекту ОДНА НАДІЯ в процесі впровадження наставництва на держаному рівні.

5 жовтня 2016 року Президент Петро Порошенко підписав закон щодо запровадження наставництва, тому на даний момент українці на державному рівні можуть допомагати вихованцям інтернатів адаптуватися до самостійного життя, не оформлюючи опікунства та інших правових відносин.

Тренер пані Ірина відмітила, – «На практиці це виглядає так, що за людиною – наставником закріплюється одна дитина сирота, до якої щотижня у обраний день буде приїздити даний наставник і буде просто проводити час з дитиною і навчати навичкам самостійного життя». Потому, тренер пані Марія зі Львова зазначила, про те, що для наставництва потрібно обирати дитину у підлітковому віці, оскільки наставник якнайкраще підготує її до самостійного життя і дитина в такому віці матиме правильне уявлення хто такий наставник, а саме, що наставник – друг, а не майбутній батько чи мати.

Хочеться додати, що навчання було дуже насиченим та цікавим, були надані відповіді на усі поставлені питання. Щиро дякуємо громадській організації «ОДНА НАДІЯ» за пророблену роботу та надання методичної літератури та бажаємо успіху та процвітання! Сподіваємося на майбутню співпрацю.

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія