Керівники виконавчих органів Звягельської міської ради розповідатимуть про підсумки роботи управлінь у 2022 році під час прямих ефірів у мережі Facebook

11 Січня 2023, 13:50

В рамках підготовки звіту міського голови Миколи Боровця про свою роботу та діяльність виконавчих органів міської ради у 2022 році відбудуться прямі ефіри у мережі Facebook керівників управлінь, аби розповісти містянам про підсумки роботи підпорядкованих галузей за рік, що минув, та відповісти на найпоширеніші запитання зацікавлених осіб.

?11 січня, 18.00 – прямий ефір з начальником управління культури і туризму міської ради Олександром Широкопоясом.
?17 січня, 18.00 – прямий ефір з начальником управління освіти і науки міської ради Тетяною Ващук.
?18 січня, 18.00 – прямий ефір з начальником управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Олегом Годуном.
?19 січня, 18.00 – прямий ефір з начальником управління соціального захисту населення міської ради Лілією Хрущ.
?20 січня, 18.00 – прямий ефір з начальником відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Аллою Боришкевич.
?23 січня, 18.00 – прямий ефір з т.в.о.начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасією Нєпшою.
?24 січня, 18.00 – прямий ефір з начальником управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталією Демяненко.
Запрошуємо долучитися до перегляду прямих ефірів та обговорення викликів і досягнень галузей за минулий 2022 рік на офіційних сторінках виконавчих органів міської ради у Facebook. Чекаємо розумних ідей, втілення яких покращить життєдіяльність галузей в 2023 році.
Записи прямих ефірів будуть розміщені на офіційних інформаційних ресурсах Звягельської міської ради.
Розбудовуємо Звягельську громаду РАЗОМ!??
Чат-бот Гаряча лінія