Клас безпеки — новий крок у розвитку гімназії №7

6 Грудня 2023, 8:59
1 грудня 2023 року в гімназії №7 Звягельської міської ради у межах реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки відкрито клас безпеки, в якому вихованці нашого закладу зможуть вивчати правила пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомитись з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Відкриття класу безпеки співпало з повітряною тривогою, а оскільки він розміщений в сховищі, відміняти захід не прийшлося. Під звуки урочистої музики символічну стрічку перерізали директор закладу Віктор Овдіюк та шановні гості — заступник міського голови  Наталія Борис  та начальник управління освіти та науки Тетяна Ващук.
Ведучі заходу провели невеличкий екскурс по навчальним осередкам класу безпеки. Серед них: куточки пожежної та мінної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності, зони цивільного захисту та психологічного розвантаження. На захід завітали представники ДСНС та ювенальної превенції, які ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки на дорогах та під час пожеж, розказали про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
Посмішками та оплесками діти зустріли легендарного пса Патрона і засудили негативних персонажів — Аварію та ДТП ( у ролі яких виступали учні 5-В класу). Зону психологічного розвантаження та ізраїльський проєкт Хібукі-терапія представила десятикласниця Юхименко Дарина та учні 2-Б класу.
Зі словами вдячності до представників влади та депутатів, які сприяли виділенню коштів для створення кабінету безпеки, звернувся директор гімназії Віктор Овдіюк.
Дякуємо усім, хто долучився до цієї гарної справи у такий тяжкий час. Нехай добро повернеться добром. Ми вистоїмо, ми переживемо, ми розквітнемо! І буде мир на благословенній українській землі!
Чат-бот Гаряча лінія