КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало чергову гуманітарну допомогу

3 Жовтня 2022, 10:47

30 вересня 2022 року в рамках проєкту «Солідарність рятує життя» (Solidarity saves lives) КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» отримало 60 акушерських наборів вартістю 11 919,60 злотих, які були передані у пологове відділення. Набори для пологової допомоги містять предмети першої необхідності для прийняття пологів лікарем, акушеркою або парамедиком незалежно від того, де проходять пологи – у лікарні чи поза нею.

Матері, які народжують дітей під час війни – дуже вразливі, і потребують всебічної підтримки і надання якісних медичних послуг. Щиро дякуємо міжнародним організаціям, які покращують доступ до медичної допомоги для українських матерів і новонароджених у регіонах.

Проєкт «Солідарність рятує життя» (Solidarity saves lives) є спільною ініціативою низки організацій та установ, що використали свої ресурси, зусилля та досвід для надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни матерям та дітям. Учасники ініціативи:

Fundacja “Bank Mleka Kobiecego” – Фонд Банк грудного молока (Ініціатор проекту доктор Олександра Весоловська);

Americares – Амерікерс;

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (Польське Товариство Гінекологів та Акушерів;

Stowarzyszenie “Dobrze Urodzeni” – Об’єднання «Добре Народженні»;

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych – Державне агентство стратегічних резервів;

Окрема подяка:

Fundacja Solidarności Międzynarodowej – Фонд Міжнародної Солідарності. (Інформація про діяльність Фонду з гуманітарних питань доступна за посиланням);

ТОВ “Пластікс-Україна”.

 

Відділ з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради

Чат-бот Гаряча лінія