«КНИГОМАНІЯ-2016» у нашому місті!

16 Березня 2016, 8:18

Книжки я люблю читати

Й добре знаю, де їх брати

В нашім місті недалеко

Гарна є бібліотека

15 березня в центральній дитячій бібліотеці вперше пройшов 2 етап Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ-2016», який присвячений 145-тій річниці з дня народження Лесі Українки. У конкурсі взяли участь учні 6-7 класів загальноосвітніх шкіл міста. Попередні роки Конкурс мав назву «Найкращий читач року» і організатором його виступав Форум видавців України, цього року «Книгоманію-2016» координує Національна бібліотека для дітей.

Майже всі школи представили своїх найкращих читачів, переможців 1 етапу, що є шанувальниками творчості Лесі Українки.

Перед членами журі у складі: місцевої поетеси-піснярки, Лауреата премії ім. Лесі Українки, координатора творчої інтелігенції м. Новограда-Волинського – КСЕНДЗУК ВАЛЕНТИНИ АНТОНІВНИ, вчителя української і зарубіжної літератури Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу – МАРЧЕНКО НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ та бібліотекаря центральної бібліотеки – МОЛОКУС ЛЮДМИЛИ ВАСИЛІВНИ, стояло дуже непросте завдання – вибрати кращих із кращих!

Учасникам необхідно було  підготувати розповідь про себе, прочитати вірш Лесі Українки чи уривок з твору, поділитися списком своїх улюблених книг «Моя золота поличка», продовжити речення «Сьогодні я тут, тому що…», дати відповіді на письмові тестові запитання, в яких необхідно було показати знання біографії та творчості Лесі Українки.

Виступи учасників були артистичними, яскравими, глибоко розкривали поетичність творів.

Отже, переможцями в конкурсі «КНИГОМАНІЯ -2016» стали:

КАМІНСЬКА КРІСТІНА –ЗОШ № 6 (6 кл.).

БУКОВСЬКИЙ ПАВЛО – ЗОШ№ 3 (7 кл.).

Крім того в номінації «Творча особистість» були нагороджені ПЕРЕГИНЯ ЛІЛІЯ – ЗОШ № 4 (6 кл.). та МАКСИМОВИЧ ЕДУАРД – ЗОШ № 6 (7 кл.).

Приз глядацьких симпатій отримала МОРОЗЮК МАРИНА – учениця 6 кл. гімназії ім. Лесі Українки.

Вітаємо всіх учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ-2016» та маємо надію, що найкращі наші читачі гідно представлять місто Новоград-Волинський на 3 етапі конкурсу у м. Житомир, який відбудеться 29 березня.

 

Центральна дитяча бібліотека

 

Чат-бот Гаряча лінія