Колектив Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу стійко тримає стрій на волонтерському фронті
![Колектив Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу стійко тримає стрій на волонтерському фронті](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317825566_451238313866174_9185966099183585083_n.jpg)
Колектив Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу стійко тримає стрій на волонтерському фронті. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Серед їх численних ініціатив на підтримку українського війська – плетіння сіток, виготовлення буржуйок, благодійні ярмарки з метою збору коштів на потреби військових, відремонтовані авто, приготування домашніх страв для захисників, поїздки на передову…
Чергова ініціатива – 04 грудня, у неділю з 09.00 до 11.00 год на ринку “Урожай” відбудеться благодійний концерт та розпродаж окопних свічок, власноруч виготовлених студентською молоддю нашої громади.
Запрошують усіх небайдужих людей долучитися до збору коштів на потреби ЗСУ. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Водночас звягельчани матимуть змогу самостійно придбати і пожертвувати продукти (макарони, крупи, олію тощо), засоби гігієни, медикаменти, шкарпетки та інше.
Мета – зібрати все необхідне для наступної поїздки до наших захисників.