Колективу дошкільного навчального закладу №6 представлено нового керівника

2 Червня 2022, 11:56

 

Сьогодні, 2 червня відбулося офіційне представлення колективу дошкільного навчального закладу №6 «Дзвіночок» нового керівника. За результатами конкурсного відбору нею стала Лариса Шутова

https://info.nvrada.gov.ua/rezultaty-konkursu-na-zamishhennya-vakantnoyi-posady-zaviduvacha-novograd-volynskogo-doshkilnogo-navchalnogo-zakladu-%e2%84%966-dzvinochok/ .

Лариса Шутова є знаним у громаді громадським діячем, волонтером, депутатом Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання, має значний управлінський досвід. Тому, звертаючись до колег, пообіцяла всі свої вміння та досвід використовувати задля розвитку ДНЗ, працювати пліч-о-пліч з колективом, який є сталим та досвідченим, і робити максимум заради інтересів дітей – вихованців закладу.

Нового керівника колективу ДНЗ представили  заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, голова профспілки освітян громади Василь Неук, які побажали Ларисі Шутовій взаєморозуміння та підтримки колективу, вагомих результатів у розвитку закладу дошкільної освіти та мирного неба, аби якомога скоріше в закладі залунали дитячі голоси.

Слова подяки за багаторічну працю лунали й на адресу Зої Медведчук, яка понад 48 років очолювала колектив ДНЗ та має більш ніж 52 роки педагогічного стажу.

Наказ про призначення Лариси Шутової на посаду завідувачки ДНЗ №6 підписано терміном на 6 років.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія