Команда БФ “РОКАДА” Житомир провела символічний захід до Всесвітнього дня біженців

20 Червня 2024, 16:39

Щорічно 20 червня відзначається Всесвітній день біженців.

Агентство ООН у справах біженців та партнерські організації по всьому світу організовують до цього дня різноманітні заходи, які мають на меті привернути увагу суспільства до проблем біженців та нагадати всім людям, що така категорія осіб потребує захисту і підтримки.

Цей день – це ще одна нагода говорити про проблеми, з якими зіткнулися ці люди та визнати їхню стійкість, силу та мужність.

Цього року команда БФ “РОКАДА” Житомир провела символічний захід до дня біженців на залізничному вокзалі у Звягелі. Залізничний вокзал є символічним місцем, де внутрішньо переміщені особи почали свою нову історію життя. Окрім цього, Житомирщина прийняла багато евакуаційних потягів з Донеччини і стала прихистком для тисячів ВПО.

На даному заході відбулась аудіовізуальна виставка «Переміщені
долі: історії мужності та сили духу», на заході мешканці міста та внутрішньо переміщені особи мали нагоду почути 6 унікальних життєвих історій внутрішньо переміщених осіб та біженців, які пройшли тернистий шлях від пошуку нового дому до успішної інтеграції в незнайомих містах.16:36

Чат-бот Гаряча лінія