Команда Новоград-Волинської міської ради здобула перемогу у волейболі на фінальних змаганнях Х-ї обласної спартакіади органів місцевого самоврядування

27 Травня 2019, 13:56

24 травня 2019 року у Новограді-Волинському завершився обласний етап Х-ї спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування, який проходив під традиційним гаслом «Спорт об’єднує всіх в одну команду».

Як підкреслив головний суддя спартакіади, голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик: «Ми перші в Україні започаткували такі змагання і не випадково ми зараз знаходимося у місті Новограді-Волинському, бо перша спартакіада проходила саме тут».

Відкрив змагання та побажав учасникам достойно виступити і показати гарний результат голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. «Сьогодні у нас відбувається фінал. З’їхалися найкращі працівники органів місцевого самоврядування, депутати, які не тільки вміють гарно працювати, а й на своєму власному прикладі показувати як треба займатися спортом. За результатами фіналу буде сформовано збірну команду області, яка уже третього червня поїде до Чорноморська на Всеукраїнську спартакіаду захищати честь Житомирщини», – зазначив Володимир Васильович.

До вітального слова було запрошено в.о. Новоград-Волинського міського голови Оксану Гвозденко: «Вітаю всіх на грандіозному святі. Святі спорту і здоров’я. Дякуємо організаторам змагань, що надали честь нашому місту приймати змагання такого високого рівня – Х спартакіаду. Щиро зичу учасникам змагань оптимізму, чемпіонського здоров’я, невичерпної енергії і перемог як на сьогоднішніх змаганнях, так і в повсякденному житті».

Також з вітаннями до учасників змагань та глядачів звернувся заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Сергій Козловець, який побажав отримати гарний настрій, позитивні емоції, приємні враження від участі у змаганнях. «Нехай нагороди найвищого ґатунку отримають ті, хто найбільш на це заслуговує» – наголосив посадовець.

Святкову атмосферу під час урочистої частини спартакіади учасникам змагань створював ансамбль естрадного танцю «Шакті» (керівник – Ольга Захарова) та вихованка Школи мистецтв міста Яна Соболєва.

Протягом дня кращі спортсмени у безкомпромісній боротьбі виборювали почесні звання переможців та призерів з міні-футболу, волейболу, тенісу настільного, шашок, швидких шахів.

Відтак, у волейболі перемогу здобула збірна команда Новоград-Волинської міської ради.

У загальному заліку перше загальнокомандне місце посіла Андрушівська районна рада, друге отримала команда Житомирської міської ради, на третьому опинилась команда Коростенської районної ради.

За результатами спартакіади буде сформовано збірну команду Житомирської області, яка третього червня представить Житомирщину на Всеукраїнських змаганнях у Чорноморську Одеської області.

 

Чат-бот Гаряча лінія