Команда з Новограда-Волинського зайняла перше місце на чемпіонаті Житомирської області з волейболу

12 Квітня 2017, 4:54

На минулому тижні з 25 по 26 квітня 2017 року в місті Новограді-Волинському пройшов чемпіонат Житомирської області з волейболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл та клубів юнаків 2000-2001 р.н. В змаганнях прийняли  участь дванадцять команд з області, які були поділені на три підгрупи (спортзали дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, ЗОШ № 10 та ЗОШ № 6).

Команду міста Новограда-Волинського представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, тренер-викладач Олендер М.Ю. В підсумку попередніх ігор в підгрупах за 7-9 місця змагались команди з м. Лугини, смт Ємільчино та смт Черняхів; за 4-6 місця – м. Овруч, м. Коростень та Коростенський район; за 1-3 місця м. Житомир, м. Новоград-Волинський, Новоград-Волинський район. Господарі виграли у Новоград-Волинського району з рахунком 2:0 і у м. Житомира – 2:1 та  зайняли перше місце. Друге – у команди з м. Житомира, третє – у команди Новоград-Волинського району.

Вітаємо команду-переможницю: Бобера Дмитра, Сахнюка Богдана, Ткачука Романа, Колесника Микиту, Юзькова Владислава, Лопатюка Владислава, Прищепу Богдана, Калатинця Романа, Капустюка Романа, Сусловця Віталія та Калатинця Віктора. Наші спортсмени виконали норматив першого дорослого розряду з волейболу.
 

В.Л. Борисюк,

директор дитячо-юнацької спортивної школи

 

Чат-бот Гаряча лінія