Команда “Звягель-2” на виїзді здобуває важку перемогу над прямим конкурентом

31 Серпня 2020, 8:27

Команда “Звягель-2” на виїзді здобуває важку перемогу над прямим конкурентом за призові місця, та витискає його з другого місця в турнірній таблиці.

Виїзні матчі з командою “Оріон” завжди були не легкими через якість футбольного поля та непоступливість “оріонців” в домашніх матчах.

Звягельчани відкрили рахунок в середині першого тайму, відзначився Антон Шевченко, а гол в роздягальню команді з Нової Борової забив Іван Бондарук.

Не зважаючи на рахунок у першому таймі, у “Оріона” було багато гольових моментів, які вони не реалізували, а вийшло це зробити з пенальті в другому таймі – 1:2.

Хиткий рахунок був не довго. Порушення правил в штрафному “Оріона” і Микола Березін з “точки” знову зробив комфортний гандикап в +2, який наша команда зуміла втримати до фінального свистка.

Така важлива перемога, як в емоційному так і в турнірному плані! Вітаємо нашу молодіжку з вдалим стартом в другому колі, попереду ще буде дуже багато таких важливих матчів, тому вся боротьба ще попереду!

Хочемо зауважити, що в цьому матчі за “Звягель-2” дебютували два наших земляки, які пройшли школу футболу в сусідніх областях:

Ейсмонт Владислав (2003 р.н.) – народився і проживає в Великій Горбаші, Новоград-Волинського району. В юнацькі роки навчався і грав у ДЮФЛ за команди Волинської області. В дебютному матчі за “Звягель-2” заробив пенальті, яке реалізував Микола Березін.

Філоненко Ігор (2000 р.н.) – народився і проживає у м. Новоград-Волинський. В дитячі і юнацькі роки навчався і грав за команди рівненської області.

Також в другому колі до команди повернувся Іван Гарбарчук.