Комфорт та безпека – дітям Звягельщини

10 Березня 2023, 16:00

 

Сьогодні Збройні Сили України захищають майбутнє України, майбутнє наших дітей та онуків. Забезпечення комфортних та безпечних умов для здобуття якісної освіти є і завжди буде одним із пріоритетів депутатів Звягельської міської ради. З року в рік вони вболівають та турбуються про галузь освіти.

У цьому році фінансові ресурси громади у розмірі 31,2 млн грн спрямовано на капітальний ремонт із впровадженням енергоефективних заходів у Ліцеї №4 та гімназії №7. У Гімназії №9 запланована реконструкція даху з впровадженням енергоефективних технологій. Крім цього, в рамках впровадження заходів з енергозбереження, планується завершити заміну вікон та дверей у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

В умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну, коли ворог підступно здійснює ракетні атаки на об’єкти критичної та цивільної інфраструктури, безпека дітей громади на першому місці. Заклади освіти,  не обладнані найпростішими укриттями, вимушені використовувати альтернативні форми організації освітнього процесу, щоб забезпечити якісне навчання.

Минулого року у якості пілотного проєкту було облаштоване найпростіше укриття на території Гімназії № 5. На завершення робіт виділено ще 361,1 тис. грн. Цього року будуть побудовані найпростіші укриття (споруди цивільного захисту) на території Гімназій №2, №6 та №9. На це передбачено близько 18,7 млн грн.

Майже 3,5 млн грн виділено на поточні ремонти протирадіаційних та найпростіших укриттів Ліцею №1, Гімназії №8, Наталівської гімназії.

Звягельська територіальна громада наразі складається з міста Звягеля та 14 сільських населених пунктів. Тому, досить актуальним є питання забезпечення підвезення дітей громади, зокрема сільської місцевості, до закладів освіти. Депутати міської ради підтримали ініціативу управління освіти і науки та виділили 2 млн 990 тис. грн на придбання шкільного автобуса.

Загалом з бюджету громади на освітню галузь передбачено 96,6 млн. грн.

Чат-бот Гаряча лінія