Комісія з питань топоніміки і охорони культурної спадщини розглянула питання унормування назв окремих об’єктів топоніміки населених пунктів громади

11 Травня 2022, 10:09

Відбулося засідання комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради, яку очолює заступник міського голови Наталія Борис. Комісія розглянула протокольні пропозиції, напрацьовані робочою групою з питань необхідності унормування назв окремих об’єктів топоніміки населених пунктів Новоград-Волинської міської територіальної громади, яку згідно розпорядження міського голови, очолює секретар міської ради Оксана Гвозденко.

Більшістю голосів членів топонімічної комісії прийнято рішення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків, парків, скверів, алей в міській територіальній громаді, які запропоновані вищезазначеною робочою групою. Організатором обговорення визначено управління культури і туризму міської ради. Також передбачено провести 2 червня о 17 годині у великій залі Будинку рад громадські слухання з даного питання.

Свої пропозиції зацікавлені особи можуть подавати до організатора громадського обговорення у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян», шляхом:

– особистого звернення до управління культури і туризму міської ради  (к. №1, площа Лесі Українки, 9) або за телефоном 0688614261;

– письмового звернення до управління культури і туризму міської ради  на електронну адресу: nv_kultura@meta.ua.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення визначено начальника управління культури і туризму міської ради Олександра Широкопояса. Результати проведення громадського обговорення будуть опубліковані на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради.

Пропозиції та зауваження можна надавати організатору громадського обговорення протягом 30 днів з дати офіційного оголошення на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради. Зазначено, що анонімні пропозиції (зауваження) не будуть реєструватися і не будуть розглядатися.

Новоград-Волинський ніколи не буде ні «русским», ні радянським містом. Саме зараз час почати позбавляти мапу громади від всього, що нагадувало б про агресора та «русский мир», який вогнем та мечем прийшов на нашу землю. Нахабна російська агресія остаточно довела величезну прірву між світосприйняттям, фундаментальною сутністю українців та росіян, знищила останні найменші сподівання на можливість мирного сусідства із російською державою та поховала віру на «братерство» українського та російського народів навіть у тих, хто досі плекав цю віру.

Процвітання суспільства не може настати у викривленому, деформованому гуманітарно-культурному просторі. Вільна країна має сповідувати свою національну систему цінностей.

Слава Україні!

 

Управління культури і туризму міської ради

Чат-бот Гаряча лінія