Комітет регіонів Європейського Союзу запрошує українців до участі у програмі «Молоді обрані політики» (Young Elected Politicians)

7 Квітня 2023, 14:56

Комітет регіонів Європейського Союзу оголосив конкурс на участь у програмі Young Elected Politicians 2023 року. Цього року програма вперше запрошує молодих місцевих та регіональних політиків із країн-кандидатів на вступ до ЄС, в тому числі з України.

Оскільки у червні 2022 року України отримала статус кандидата на вступ до Євросоюзу,

КР запропонував представникам з України долучитися до участі у згаданій програмі.

Наразі оголошено про набір учасників з України для участі у Програмі «Молоді обрані політики» у 2023 році (програма триватиме один рік, до весни 2024 року). Кандидатів буде відібрано на основі якості заповненої анкети та із забезпеченням збалансованості по статі, регіональному та місцевому представництву, політичній приналежності та національності учасників.

Участь у програмі YEP надасть можливість молодим українським політикам місцевого і регіонального рівня пройти навчання з європейських справ з особливим акцентом на місцеве та регіональне врядування, налагоджувати контакти й проводити зустрічі з політиками субнаціонального рівня з усього ЄС та брати участь у засіданнях Комітету регіонів ЄС з важливих питань європейського порядку денного з точки зору регіональних та місцевих влад.

Взяти участь у конкурсі можуть молоді політики до 40 років (народжені

після 01.01.1983 р.), які були обрані до місцевих органів влади шляхом загального прямого голосування на регіональному або місцевому рівні.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету і подати заявку на сайті https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/YEP2023Call  до 10 квітня 2023 р.

Більш детальна інформація про Програму YEP та умови участі у ній розміщені за посиланням https://cor.europa.eu/en/engage/Pages/join-theyep-community.aspx .

 

Марина МИХАЙЛЕНКО, директор Департаменту ЄС і НАТО

Чат-бот Гаряча лінія