Компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

4 Квітня 2022, 10:30

Крок 1. Внести відомості щодо свого приміщення приватного житлового фонду, доступного для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, до веб-ресурсу  “Прихисток” (https://prykhystok.gov.ua/). Дана дія робиться самостійно власником, або Виконавчими комітетами при зверненні власника.

Крок 2. Не пізніше наступного дня після розміщення внутрішньо переміщених осіб – подати заяву (в паперовій або електронній формі, з використанням електронного цифрового підпису) до виконавчого комітету (вул. Шевченка, 16, каб. 22 та каб. 14) (тел. 04141-3-54-45, 04141-3-50-32, 04141-3-52-65), в довільній формі, але в якій обов’язково зазначити:

–  прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб;

–  додати довідки про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги;

– копії документу, що посвідчує право власності на будинок, де поселились внутрішньо переміщенні особи;

– додати копії документів, що посвідчують особу внутрішньо переміщених осіб (паспорти, закордонні паспорти, водійські посвідчення, інші посвідчення особи, свідоцтва про народження, тощо).

Крок 3. Протягом 5-ти днів після закінчення календарного місяця (до 1-5те число кожного місяця) необхідно подати заяву до виконавчого комітету про отримання компенсації (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/333-2022-%D0%BF#n31).

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

 

Гуманітарний координаційний центр Новоград-Волинської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія