Компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

30 Березня 2022, 11:21

Крок 1. Внести відомості щодо свого приміщення приватного житлового фонду, доступного для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, до веб-ресурсу «Прихисток» (https://prykhystok.gov.ua/). Дана дія робиться самостійно власником, або виконавчими комітетами при зверненні власника.

Крок 2. Не пізніше наступного дня після розміщення внутрішньо переміщених осіб – подати заяву (в паперовій або електронній формі, з використанням ЕЦП) до виконавчого комітету (вул. Шевченка, 16, каб. 14), в довільній формі, але в якій обов’язково зазначити:

–  прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб;

– додати довідки про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги;

– додати копії документів, що посвідчують особу внутрішньо переміщених осіб (паспорти, закордонні паспорти, водійські посвідчення, інші посвідчення особи, свідоцтва про народження, тощо).

Крок 3. Протягом 5-ти днів після закінчення календарного місяця (1-5 число кожного місяця) необхідно подати заяву до виконавчого комітету про отримання компенсації (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/333-2022-%D0%BF#n31).

Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати заяву з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні.

 

Гуманітарний координаційний центр Новоград-Волинської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія