Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» отримав у власність автомобіль

30 Листопада 2016, 6:00

29 листопада 2016 року комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» отримав у власність автомобіль, закуплений за кошти з міського бюджету. Цього дня біля поліклінічного корпусу міськрайТМО відбулась передача нового автомобіля за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення Лариси Шутової, депутата міської ради, голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Володимира Федорчука, начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака, головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інни Вошко та працівників первинної ланки медичної допомоги.

Завдяки такому кроку сімейні лікарі та педіатри зможуть швидше діставатись до пацієнтів, своєчасно і якісно надавати необхідну первинну медичну допомогу вдома людям з обмеженими можливостями, інвалідам АТО, онкохворим, хворіючим дітям, а також налагодити оперативний збір аналізів по амбулаторіях.

«Міська влада в черговий раз демонструє своє пріоритетне ставлення до здоров’я кожного новоград-волинця. Цей автомобіль обновить наш зношений автопарк, машини якого ще 1990-х років випуску і втратили всій технологічний та експлуатаційний ресурс.» – зазначила головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Інна Вошко. А також від імені колективу КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» висловила щиру вдячність міській владі та депутатському корпусу за таке придбання, фінансову допомогу на ремонти приміщень амбулаторій загальної практики – сімейної медицини №6 та №7, а також закупівлю необхідного медичного обладнання для надання первинної медичної допомоги населенню міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія