Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

13 Січня 2022, 10:39

Новоград-Волинська міська рада оголошує конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які   постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для участі в конкурсі до управління соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради необхідно у місячний термін з моменту публікації оголошення подати такі документи:

–  заяву;

– копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою; 

– копію ліцензії на медичну практику або роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;

–  довідку про банківські реквізити;

–  фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних коштів з подальшим відшкодуванням  видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів).

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою управління соціального захисту населення Новоград-Волинської  міської ради: вул. Ушакова, буд. 40, м. Новоград-Волинський, понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00, за довідками звертатись за телефоном (04141)3-60-75

Управління соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія