Консолідовано з громадою: прийнято рішення, що новорічно-різдвяний період у Звягелі пройде без центральної ялинки, але із заходами для дітей

29 Листопада 2022, 12:05

Цього року в період новорічно-різдвяних днів, центральну ялинку на площі Лесі Українки  в нашому Звягелі не встановлюватимуть. Також не буде  і традиційних масових заходів. Таке рішення було прийняте керівництвом громади за результатами обговорення на апаратній нараді міського голови з керівниками виконавчих органів міської ради, зважаючи на думку громадськості, висловлену в інформаційному просторі громади. Також взяли до уваги досвід планування організації новорічно-різдвяного періоду в інших містах, в тому числі й міст-побратимів, про що йшлося 15 листопада під час онлайн зустрічі міського голови Миколи Боровця із представниками Галицької, Бориславської, Долинської, Миргородської та Коломийської громад. Врахували також результати опитування батьківської спільноти у закладах освіти, яке проводилося з 21 по 25 листопада. Згідно з опитуванням, у якому взяло участь 3804 батьків, «за» проведення міських заходів в громаді  проголосувало 17%  опитаних, «проти» – 83%. Однак, більшість батьків висловилася за проведення заходів у закладах освіти.

Діти та малеча громади не залишаться без зимової атмосфери – в закладах та установах, з дотриманням заходів безпеки в умовах воєнного стану будуть проводитися святкові новорічно-різдвяні заходи.

Ми всі переживаємо складні часи, коли громада вимушено регулярно без електропостачання, а кожен сигнал «Повітряної тривоги» – це загроза обстрілів.

Сьогодні наша громада солідарно допомагає нашим незламним Збройним Силам України та тим українцям, які знаходяться у зоні бойових дій або були вимушені покинути власні домівки.

Головне свято, якого чекають всі українці – Перемоги України!

Тримаймо стрій! Все буде Україна!

Чат-бот Гаряча лінія